Siemens

Siemens

Telefóny nemeckého výrobcu si vždy dokázali nájsť svojich priaznivcov. Siemensu však chýba hit trhu, teda telefón, ktorý by sa stal akousi klasikou medzi mobilmi. Kvôli stratovosti predal nedávno Siemens celú divíziu mobilných telefónov spoločnosti BenQ.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Siemens

Siemens C62

Siemens C62

19.09.2007 | Siemens C62 vyniká najmä kvalitným farebným displejom a elegantne ušitým kabátikom. Nechýbajú ani obvyklé funkcie ako kalendár či MMS správy.

Siemens SL65 Escada

Siemens SL65 Escada

10.09.2007 | Limitovaná edícia mobilného telefónu Siemens SL65 Escada bola predstavená v roku 2004. Mohol to byť krásny vianočná darček pre ženy, či priateľky. No…

SIEMENS SX1

SIEMENS SX1

04.08.2007 | Pamätáte? Písal sa rok 2003. Fenoménom medzi mobilnými telefónmi bol Sony Ericsson T610. Vládol dlho. Potom ale prišlo niečo, na čo sa veľmi dlho…

Ďalšie články

Katalóg Siemens

Srovnání s jinými mobily

V katalógu 72 mobilov Siemens

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 5

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.